Get Adobe Flash player

zobacz projekty:
projekty domów i garaży PRO ARTE


OFERTA - CENNIKProponowane wersje wykończenia:

(ceny zawierają koszt fundamentów) 


  • SAM – 1 200 zł/m2 brutto - powierzchni podłogi w domu do 100 km od siedziby firmy, powyżej 100 km ceny będą wyższe o  ok. 100 zł/m2. Ceny podane są za domy z poddaszem użytkowym, domy parterowe będą droższe o ok. 200-400 zł za m2 powierzchni podłogi. Budujemy z projektów ogólnie dostępnych na rynku. 


WERSJA SAM – skierowana jest do klientów którzy chcą mieć dom szybko i solidnie wybudowany przez specjalistyczną firmę natomiast środek wykańczać w dłuższym okresie czasu samodzielnie lub przy pomocy innych np. miejscowych firm. Dom jest po zewnątrz całkowicie wykończony (bez tynków ozdobnych) natomiast środek jest „pusty” są tylko ścianki konstrukcyjne).

  zobacz szczegóły  


  • DEWELOPER MINI – 1 600 zł/m2 brutto - powierzchni podłogi w domu do 100 km od siedziby firmy, powyżej 100 km ceny będą wyższe o  ok. 100 zł/m2. Ceny podane są za domy z poddaszem użytkowym, domy parterowe będą droższe o ok. 200-400 zł za mpowierzchni podłogi. Budujemy z projektów ogólnie dostępnych na rynku.


WERSJA DEWELOPER MINI – skierowana jest do klientów którzy chcą mieć wybudowany dom, po zewnątrz całkowicie wykończony (bez tynków ozdobnych), można wówczas zagospodarować działkę wokół domu. Wewnątrz są ocieplenia, instalacje, ściany są wyłożone płytami gipsowymi, są wylewki. Pozostałe prace wykończeniowe wykonuje klient we własnym zakresie.

  zobacz szczegóły  


  • DEWELOPER – 1 850–1 950 zł/m2 brutto - powierzchni podłogi w domu do 100 km od siedziby firmy, powyżej 100 km ceny będą wyższe o ok. 100 zł/m2. Ceny podane są za domy z poddaszem użytkowym, domy parterowe będą droższe o ok. 200-400 zł za m2 powierzchni podłogi. Budujemy z projektów ogólnie dostępnych na rynku.


WERSJA DEWELOPER [WERSJA POLECANA] – skierowana jest dla klientów pragnących mieć dom całkowicie wykończony po zewnątrz (wraz z tynkami). W środku trzeba natomiast we własnym zakresie wykonać drobne prace wykończeniowe typu: malowanie, położenie płytek ceramicznych, paneli podłogowych, zamontować gniazda elektryczne, baterie, umywalki. Instalacja ogrzewania w takim budynku jest kompletna (z piecem, grzejnikami). W wersji DEWELOPER ogrzewanie działa, można wówczas prace wykończeniowe wewnątrz prowadzić np. zimą. Po zewnątrz budynek jest gotowy można przystąpić do zagospodarowania działki. 

W tej wersji jest bardzo korzystna cena w stosunku do stopnia zaawansowania robót wykończeniowych w budynku - dom wymagający niewielkich tylko prac wykończeniowych.

  zobacz szczegóły  


  • START – POD KLUCZ – 2 200–2 300 zł/m2 brutto powierzchni podłogi w domu do 100 km od siedziby firmy, powyżej 100 km ceny będą wyższe o ok. 100 zł/m2. Ceny podane są za domy z poddaszem użytkowym, domy parterowe będą droższe o ok. 200-400 zł za m2 powierzchni podłogi. Budujemy z projektów ogólnie dostępnych na rynku.


WERSJA START – POD KLUCZ - skierowana jest do klientów którzy zapewniają wymagane dokumenty oraz środki finansowe na inwestycję i po 8-10 tygodniach budowy chcą zamieszkać we własnym domu bez niepotrzebnego stresu związanego z budową własnego domu oraz wykończeniem. Całą inwestycją zajmujemy się my jako firma. Do obowiązków inwestora należy jedynie zakup we własnym zakresie tzw. Białego montażu (wanny, umywalek, prysznica, itp.), montażem zajmuje się nasza firma.

  zobacz szczegóły  


  • DOM PASYWNY i DOM ENERGOOSZCZĘDNY koszty domu są wyliczane wyłącznie na podstawie projektu budowlanego dostarczonego przez inwestora. Budujemy z projektów ogólnie dostępnych na rynku.


WERSJA PASYWNA i ENERGOOSZCZĘDNA są skierowane do inwestorów, którzy chcą mieć dom o znikomym zapotrzebowaniu na energię a przy tym otrzymać dofinansowanie w wysokości 30 – 50 tyś zł z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

  zobacz szczegóły  
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
Domy poniżej 100 m2 powierzchni podłogi będą droższe o ok. 100 - 400 zł,
natomiast domy powyżej 160 m2 będą tańsze o około 100 zł/m2.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
UDZIELAMY GWARANCJI NA WYKONAWSTWO MIN. 3 LATA.
DŁUŻSZY OKRES GWARANCJI DO USTALENIA INDYWIDUALNIE.
BRAK JAKICHKOLWIEK UKRYTYCH DOPŁAT ITP.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -  

Na elementy konstrukcji takie jak słupy, podciągi - drewno klejone lub belki stalowe. 
Impregnacja ciśnieniowa CAŁEJ KONSTRUKCJI DOMU!
Elementy czterostronnie strugane, suszone (wyjaławiane) komorowo, 
fińska suszarnia komorowa, proces suszenia sterowany komputerem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

U W A G A !   Oferta Cenowa nie jest ofertą w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

Wszystkie ceny podane są za powierzchnię podłóg w budynku .
 
PRZYKŁAD!      Dom ma powierzchnię użytkową 90 m2 a powierzchnię podłóg 105 m2.
 Mnożymy więc powierzchnię podłóg w tym przypadku 
105 m2 x cena wybranej wersji np. wersja DEWELOPER 1 850 zł i otrzymujemy orientacyjny koszt domu.

Po dostarczeniu danych technicznych projektu wycenimy go dokładnie, bezpłatnie!